top of page
oriental04.jpg

ILLIVA

Agnieszka "Illiva" Stradomska jest certyfikowaną instruktorką tańca brzucha, prowadzi warszawski zespół Qamariya. Choć jej główną pasją jest egipski raqs sharqi, od lat tańczy również taniec perski (jest członkinią zespołu tańca perskiego “Afsanesara Dance Ensemble”. Swoją edukację taneczną rozpoczęła w 2011 roku. W 2015 roku uzyskała legitymację instruktora sportu ze specjalizacją belly dance. W 2017 roku ukończyła prestiżowe szkolenie Certified Academic Teacher Training (CATT) w Tanzakademie Cifuentes w Berlinie. Pasja do zgłębiania kultury i tradycji związanych z tańcem orientalnym zaprowadziła ją na “Journey Through Egypt” czyli podróż, podczas której razem ze znaną tancerką i antropolożką Sahrą Saeedą przemierzała Egipt zgłębiając korzenie tańca orientalnego Kairze i ucząc się tańców folklorystycznych od lokalnych artystów w Asuanie i Luxorze.

 Na prowadzonych zajęciach dba o przyjazną i wesołą atmosferę. Swoje uczennice i uczniów chce zarażać pasją do tańca, pokazując różnorodność egipskiego raqs sharqi - od zmysłowych, delikatnych ruchów dłoni i bioder aż po silny i wesoły folklor do ciężkiego rytmu bębnów. Jednocześnie zachowuje profesjonalne podejście do ciała i przywiązuje dużą wagę do doboru ćwiczeń.

Sand Dunes

Marysia S.

"Agnieszka jest bardzo przyjazną i ciepłą instruktorką z mnóstwem cierpliwości i profesjonalnym podejściem. Polecam zarówno jej zajęcia na żywo, jak i online, są inspirujące i rozwijające, ale jest też po prostu miło i wesoło."

Alicja W.

"Jeśli chcecie nauczyć się tańca brzucha (...) to zajęcia u Agi są dla Was. Agnieszka bardzo ambitnie podchodzi do roli nauczycielki jak również proponuje naukę jego odmiany w stylu który już jest rzadko spotykany."

Ewelina P

"Ćwiczę z Agnieszką już od kilku miesięcy i jestem bardzo, bardzo zadowolona (...) Polecam zajęcia z Agnieszką, bo jest naprawdę bardzo dobrą, cierpliwą i przesympatyczną nauczycielką! Jeśli też marzycie o nauczeniu się tańca brzucha albo chcecie spróbować czegoś nowego, to zachęcam"

bottom of page